VIDMOZG

to wideorealizacje koncertów oraz rozmów z artystami, którzy na przestrzeni lat występowali na koncertach organizowanych pod marką legendarnego klubu "Mózg" w Bydgoszczy.

Wśród artystów znajdziemy wybitne, rozpoznawalne na świecie, postaci muzyki jazzowej, improwizowanej i eksperymentalnej, jak również artystów mniej znanych, których twórczość nosi znamiona wybitnej. Znajdziemy również rozmowy z artystami, w których poznajemy poszczególne postaci od prywatnej strony, starając się znajdywać odpowiedzi na pytania dotyczące egzystencji we współczesnym świecie. To unikalne nagrania, kierowane do ludzi wrażliwych, interesujących się sztuką współczesną, a w szczególności muzyką.

Prezentowane materiały zawierają występy artystów z około 30 krajów, są zatem przez swą międzynarodowość kierowane do publiczności na całym świecie. Część materiałów dostępna jest bezpłatnie.

Materiały płatne przygotowane są do "pobrania" na osobisty komputer w jakości hd z wysokiej jakości dźwiękiem. Po kliknięciu przycisku "kup" następuje przekierowanie do sklepu gdzie znaleźć można dalszą instrukcję postępowania.